GÜNDEM

Yeni Bomba Dizi Annemizi Saklarken! Dizinin Konusu Merak Uyandırdı! Türkiye’de Bir İlk

Televizyon dünyasının bitmek bilmeyen heyecanlı, aksiyonlu, aşk, dram, komedi dizilere bir yenisi daha eklendi. Yakında televizyon ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Annemizi Saklarken dizisi şimdiden gözleri üzerine çevirdi.Yeni Bomba Dizi Annemizi Saklarken! Dizinin Konusu Merak Uyandırdı! Türkiye’de Bir İlk

 Annemizi Saklarken Oyuncuları

Star TV  ekranların da yayın hayatına başlayacak olan yeni dizi Annemizi Saklarken fragmanlar dan da anlaşılabileceği gibi heyecan dolu haftaların bizleri beklediğini görebiliyoruz. Başrollerin de Kutsi (Dündar) olarak karşımıza gelmeye hazırlanırken, Hande Doğandemir (handan) karakteri ile seyirci karsısına çıkmaya hazırlanıyor. İlerleyen bölümler de Handan ve Dündar  aşkı ile buluşacak olan seyirciyi ilk günlerde ise  Handan’ın küçük yaşta evlenip iki çocuğu ile birlikte moda atölyesinde çalıyor olması ve bu şekilde hayat mücadelesine devam ediyor olması dizinin ilk bolum hikayesidir.

Film içerisin de ayrıca rol alan karakterler ise Erdem Kaynarca, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Yeşim Deren Bozoglu, Barış Taşkın, Ezgi tombul, Ezgi Gör, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Güngör Bayrak, Semih Kızılaya ve Özgür d. Foster gibi sanatçılar film de rol alarak renk vermişlerdir. Bu müthiş serüven için şimdiden heyecanlı bir şekilde yerini almış bekleyen izleyiciler için vazgeçilmez bir dizi olacaktır.

Annemi Saklarken Dizisinin Konusu

Fragmanlarından bile  heyecan yasadığımız bu dizide film konusu da en merak edilenler arasında tabı ki. Zerrin ve Dündar evlilik yıl dönümü hazırlığı içindedir. Handan ise  evlilik yıl dönümü provası için zerrin e elbise dikmek için Dündar ve Zerrin’in evlerine gitmektedir. Bu süre için de Handan’ın prova için gelip gitmesi esnasında Dündar   Handan’ın ve çocuklarının hayatından etkilenir. Filmin konusu bu şekilde başlamaktadır.

Zerrin ve Dündar’ın o gece ki evlilik yıl dönümünden sonra her şey bambaşka olacaktır. Heyecan ve merak dolusu olan yeni dizi çok yakında Star TV ekranlarında karsımıza çıkmaya başlayacak. Şimdiden fragmanları bile seyirciyi etkilemiş durumdayken film başladıktan sonra her hafta yeni bölümü sabırsızlıkla bekleyen bir izleyici kitlesi oluşmuş durumdadır. Dündar ve Handan’ın heyecan dolu maceraları sizleri her hafta sürüklemeye devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu