Genel

Teşkilat Dizisi İzleyiciden Her Zamanki Gibi Tam Not Aldı! Bu Sahneler Çok Beğenildi

Yayınlandığı günden beri adından sıkça söz ettiren TRT 1 ‘in başarılı dizisi Teşkilat yayınlandığı son bölümüyle birlikte çok ses getirdi. Bölüm boyunca tempoyu hiç düşürmeyen izleyiciyi televizyon başında tutan Teşkilat dizisi sosyal medyada da çok konuşulanlar arasında yerini aldı. Yeni bölümde oldukça fazla aksiyona yer veren Teşkilat dizisi izleyiciye oldukça keyifli anlar yaşattı.Teşkilat Dizisi İzleyiciden Her Zamanki Gibi Tam Not Aldı! Bu Sahneler Çok Beğenildi

Teşkilat Ekibi Yeni Bir Plan Peşinde

21 bölümüyle Pazar akşamı ekranlara gelen Teşkilat, aksiyon sahneleriyle birlikte hem televizyon başındaki izleyicileri hem de sosyal medyayı oldukça karıştırdı. Bir an olsun temposu düşmeyen bir bölümle ekrana gelen Teşkilat dizisi hikâyesini oldukça sağlam bir zemine oturtmaya devam ediyor. Serdar ve Zehra, İsrail’e giderek kendilerinden saklanan verilere erişti.

Saklana verilere erişen Serdar ve Zehra’nın yanı sıra ise Pınar karakteri de Çetin ile karşı karşıya geldi. Oldukça fazla gerilim sahnesi içeren bölüm izleyiciden tam not aldı. Hapishanede olan Hulki ve Hakkı ise Yusuf ile birlikte hapishaneden kaçmayı başardı.

21. Bölümde Nefes Kesen Dakikalar

Gerçekleşen gemi kazasında ismi geçen Ariel, Zehra ve Serdar’a yalvararak canının bağışlanmasını istiyor. Bunun üzerine Ariel ile birlikte yola çıkan Zehra ve Serdar, yerel bir teşkilatı onları takip ettiğini fark ediyor. Yerel teşkilatın onları takip ettiğiniz fark eden Zehra ve Serdar, Tel Aviv’de bulunan bir Türk Büyükelçiliği’ne sığınmak zorunda kalıyor. Zehra ve Serdar’ın Türk Büyükelçiliği’ne sığınmasıyla birlikte İsrail’in güvenlik güçleri ise büyükelçiliği çevreliyorlar.

Bu durumunda iki devlet arasında olumsuz bir meseleye dönüşmesini engellemek adına ise Halit Başkan, İsrail’e krizi önlemek için hareket ediyor. Bu arada Pınar, Yağmur’un okulunda Çetin ile karşılaşıyor. Bu durum da Pınar’ın kafasını bir hayli karıştırıyor. Yusuf, Hakkı ve Hulki hapishaneden kaçmayı başarıyor fakat peşlerinde İsrail polisi olduğu için hala tehlike altındalar. Hakkı, Hulki ve Yusuf’a gelen Âdem, yardımı sayesinde üçlü İsrail polisinden kurtuluyor. Tüm ekip ise İsrail’de meydana gelen krizleri fırsata çevirmek amacıyla yeni bir plan yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu