Genel

Reha Özcan’dan Ses Getirecek Yeni Proje! Kanal D Dizisinde Boy Gösterecek

Uzun zamandır ekranlarda boy gösteren usta oyuncu Reha Özcan’ın yeni projesi de çok ses getirecek cinsten olduğu açıklandı. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Üç Kız Kardeş adlı projenin kadrosuna dâhil olan oyuncu yine iddialı bir yapımda rol alacaktır.Reha Özcan’dan Ses Getirecek Yeni Proje! Kanal D Dizisinde Boy Gösterecek

Birçok Başarılı Projede Yer Aldı

Usta isim Reha Özcan kariyeri boyunca birçok iyi projelerde rol aldı. Yayınlandığı dönemin en çok izlenen dizilerinden olan Mucize Doktor’da canlandırdığı Adil Hoca karakteriyle epey ilgi gördü. Fox TV ekranlarında reyting rekorları kıran yapımda etkili bir performans sergileyen usta isim; daha sonra da Seksenler dizisinin kadrosuna dahil olmuştu. TRT1 ekranlarının uzun soluklu projelerinden olan Seksenler dizisinde canlandırdığı öğretmen karakteriyle de izleyenlerden olumlu tepkiler aldı.

Uzun yıllardır ekranların aranılan yüzü olan Reha Özcan yer aldığı projelerde de oyunculuğunu konuşturdu. Farklı tiplemeleri çok iyi canlandıran başarılı oyuncunun yeni adresi de yine çok konuşulacak olan bir proje oldu. Kanal D’nin çok iyi hazırlandığı ve çok güvendiği projesi Üç Kız Kardeş’in kadrosuna dâhil oldu. İclal Aydın’ın aynı adlı romanından senaryolaştırılan projede; İclal Aydın’da rol alacaktır.

Üç Kız Kardeş Dizisi

Yazar ve oyuncu İclal Aydın’ın romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi; romanda anlatılan üç kız kardeşin Ayvalık’ta geçen hayatlarını konu edinecektir. İclal Aydın’ında projede yer alacağı açıklanmıştı. Kızların annesi Nesrin karakteriyle ekrana dönecek olan başarılı oyuncu en son 2018 yılında setlerde yer almıştı. Gazeteci ve yazar Birsen Altuntaş’ın aktardığı bilgilere göre de; Nesrin karakterinin kocası rolü için Reha Özcan ile anlaşıldı. Sadık karakterine hayat verecek olan Reha Özcan; İclal Aydın ile ilk kez kamera karşısına geçecektir.

Asıl hikâyenin temel unsurları olan üç kız kardeşe hayat verecek oyuncular daha belirlenmedi. 2022 yılına hazırlanması planlanan projenin Kanal D’nin çok ses getirecek projelerinden birisi olması bekleniyor. Yönetmen koltuğunda Eda Tokgöz’ün oturacağı Üç Kız Kardeş dizisinin Aralık ayı sonunda sete çıkması bekleniyor. Senaryosunun Betül Yağsağan ve Erkan Birgören’in kaleme aldığı projenin yapımcısı ise Süreç Film’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu