Para Kazanmak

Parfüm Bayiliği Veren Firmalar Hangileri?

Yeni iş kurmak isteyenler için parfüm bayiliği veren firmalar

Parfümler her daim satılan kar marjı oldukça yüksek olan ürünlerdir. Hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden bu ürün grubu güzel kokmayı seven herkesin tercih ettiği ilk ürünlerdir. Parfüm kullanmak oldukça fazla yaygın olduğu için kişiler bu ürünlere para vermekten çekinmezler. Ama ünlü markaların parfümleri çok pahalı olduğu için daha çok açık parfüm ürünlerini tercih ederler. İşte bu noktada yeni iş kurmak isteyenler parfüm bayiliği veren firmalar ile iletişime geçerek kendi işini kurabilirler.

Parfüm Bayiliği Veren Firmalar

  • Loris parfüm
  • Eyfel parfüm
  • Bargello parfüm
  • Ixora parfüm
  • D&P parfüm
  • Sansiro parfüm
  • Romeron parfüm

Parfüm bayiliği almak için bu markaların yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz. Her markanın bayilik için istediği şartlar ve sermaye miktarı birbirinden farklıdır. Bu nedenle firmaların şartlarını tek tek öğrenmeli ve bu şartları iyi değerlendirerek harekete geçmelisiniz.

Parfüm bayiliği veren firmalar açılacak olan dükkanın kalabalığın yoğun olduğu işlek caddeler üzerinde veya AVM’lerde bir dükkanın tutulmasını isterler. Buralarda kazanç oranı oldukça yüksek olur. Bayilik veren marklar bayilerine çeşitli ayrıcalıklar da sunmaktadır. Dükkan iç dekorasyonu, rafların temini, dükkan dış dekorasyonu, reklam çalışmaları, çalışanların eğitimi, deneme ürünleri gibi çeşitli konularda yardımcı olmaktadır. Bu da sizin için oldukça avantajlı çalışmalardır.

Parfüm bayiliği almak için kozmetik sektöründe deneyiminizin olması sizin için büyük bir avantaj sağlayacaktır ama deneyiminiz yoksa da kısa sürede bu işi öğrenebilirsiniz. Müşterilerin ne istediğini anlayıp onlara en iyi, hizmeti verdiğinizde her daim olumlu dönüşler alırsınız.

Parfüm bayiliği veren firmalar sizlerden farklı miktarlarda sermayeler talep etmektedir. Bu nedenle kendi sermayenizi dikkate almalı ve daha sonra oluşabilecek masrafları da iyi değerlendirerek bayilik almak için başvuruda bulunabilirsiniz. Yukarıda saydığım markaların internet sitelerini ziyaret edip iletişim numaralarını alarak bayilik hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu