İş Fikirleri

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak:

Music Xray sitesi ile Müzik dinleyerek para kazanmak artık mümkün kılınmıştır. İnternet ortamında görebileceğiniz gibi onlarca para kazanma yöntemi bulunuyor. Video izleyerek, yorum yaparak, web site ziyaret ederek, reklam tıklayarak vesaire gibi bin bir çeşit yoldan bahsedilebilir. Lakin bu sefer hem kulağınıza hoş gelecek hem de cebinizi dolduracak bir site var karşınızda. Yanlış duymadınız, müzik dinlerken aynı zamanda para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey de yazımızı baştan sona en ince ayrıntısına kadar okumak olacak. O halde başlangıç olarak öncelikle Music Xray sitesinin ne olduğunu bir açıklığa kavuşturalım.

Müzik Dinlerken Para Kazanmak

Music Xray Nedir?

Müzik dünyasına daha yeni giriş yapan bireylere imkanlar sunan bu platform, dünya genelinde oldukça kullanılıyor. Öyle ki tahmini üye sayısı da 10 milyon civarlarında. Bu da büyük bir topluluğa erişmek demek. Aynı şekilde Music Xray sitesinde her sesten ve telden şarkı bulmak mümkün. Rap olsun, Caz olsun ya da Diğer kategorilerdeki şarkı türleri olsun, sonuç olarak her türlü şarkıyı bu platformda görmek büyük ihtimal. Music Xray nedir sorusunu da sonuç olarak ünlü olmak isteyenlerin müzisyen olma yolunda tanınırlıklarını artırmak için baş vurdukları yegane site konumundadır cevabını verebiliriz. Ayrıca Music Xray sitesi, Türkçe şarkıları bünyesinde barındırmıyor. Yani bu sistem esenler escort ülkemize daha giriş yapmamıştır. Aynı şekilde sitede Türkçe dil desteği de mevcut değildir. O yüzden herhangi bir çeviri aracından yardım alabilmeniz ihtimaller arasında.

Music Xray Üyeliği Nasıl Yapılır?

Site, başta da bahsettiğimiz gibi oldukça kolay bir sisteme ve ara yüze sahiptir. Nitekim Music Xray ana giris adresine eriştiğinizde karşınıza direk site sayfası çıkıyor. Burada üst kısımda bazı bağlantılar bulunuyor. Sağ üst köşede orijinal görünümü ‘Sing Up For Free’ olan yere tıklarsanız, sistem sizi direk olarak ücretsiz üye olabileceğiniz sayfaya yönlendirecektir. Sizi hiç uğraştırmadan bağlantıyı vereyim . ‘Sing Up‘ bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Ücretsiz üyelik sayfasına yönlendirildikten sonra sizleri üyelik formu karşılayacaktır. Burada görselde de görmüş olduğunuz gibi;

  • Kullanıcı Adı
  • E Posta
  • Parola

 

Bilgileri isteniyor. İlgili yerleri doğru bir şekilde doldurarak üyelik işleminizi büyük oranda tamamlamış olacaksınız. Sadece bununla da bitmiyor. Aynı şekilde E posta adresinize gelen bağlantıya tıklayarak Music Xray hesabınızı doğrulamanız gerekiyor. Sonuç olarak belirttiğimiz bu adımları tamamlamanız halinde üyelik işlemleriniz başarılı bir şekilde son bulacaktır.

Music Xray ile Para Kazanmak

Müzik dinlemek, klasik bir kavramla Ruhun gıdasıdır. Music Xray sitesi de bizlere müzik dinleme aracı olurken aynı zamanda da para kazandırabilmektedir. Benzer biçme müziğe daha yeni başlamış olan  yahut müzik yeteneği bulunan bireylere de bir fırsat ve tanıtım aracı mahiyetindedir.

Yazımızda daha önce Music Xray üyeliği hakkında bilgiler vermiştik. Şimdi sıra asıl konuda. Music Xray ile müzik dinlerken para kazanma konusunda.

Öncelikle sitenin Türkçe dil desteği ve Türkçe müzikleri barındırmadığını belirtelim. Lakin yabancı müzik türlerine merak salanlar için bir numaralı uygulama diyebiliriz. Çünkü müzik işine merakı olan kişilerin ya da bu şekilde yeteneğe sahip olan bireylerin o hevesle söyledikleri parçaları burada bulmak mümkün. Tabii ki de sistem rastgele gelen müzisyenleri siteye eklemiyor. Daha önceden çeşitli kalite aşamaları var. Bu açıdan sistemde bulunan müzikler büyük oranda kaliteli oluyor. Dolayısıyla da sistemde bulunan müzikleri ilgi alanınıza göre dinleyebilirsiniz.

Sistem dinlenilen her bir parça için yaklaşık olarak 10 Cent kazandırıyor. Bu da güncel kur ile 1-2 TL’ye tekabül ediyor. Ülkemizin şartları malum. Her bir parçadan 2 TL’ye kadar kazanmak az bir miktar değil.

Şunu da belirtmek gerekir ki Music Xray ödemeleri sadece PayPal üzerinden yapılıyor. Bildiğiniz gibi PayPal geçen yıllarda ülkemizdeki etkinliğine son vermişti. Lakin yabancı siteler üzerinden oluşturulacak bir PayPal hesabı ile de gerekli ödemeler alınabilir. Yani bunda bir dezavantaj söz konusu olmuyor. Bir de sistemin ödeme alt limiti de 20 dolardır. Tahribi olarak bir hesap yapacaksak 4 saat müzik dinleyen biri en az 30 TL kazanmış olacak. Bu da ciddi bir miktar olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca sistemde bulunan parçalar ortalama 4 dakikadır. Yani sıkılmak gibi bir durum söz konusu değildir.

Music Xray Güvenilir Midir?

Music Xray, güvenilir midir sorusuna net bir cevap vermemiz mümkün değil. Çünkü sistemi daha yeni yeni tanıyoruz. Lakin Music Xray, yabancı büyük forum sitelerine de konu olmuş ve yaygın olarak da kullanılan bir site. Bu anlamda güvenilirdir diyebiliriz. Kaldı ki sisteme kayıt olurken herhangi bir özel bilginizi de belirtmeniz istenmiyor. O halde rahatlıkla siteye üye olabilirsiniz.

Benzer yazıları ya da farklı kategorilerdeki içeriklerimizi ‘Buyru.NET‘ bağlantısına tıklayarak okuyabilirsiniz.

3 Yorum

  1. Merhabalar öncelikle bu uygulayı bir kaç saat önce yükledim. Şuan çok iyi gidiyor, Fakat ödemeyi alma konusunda bi bilgiye sahip değilim. Rica etsem ödeme almak için nasıl kayıt yapabilirim onuda anlatabilir misiniz. Bi yere yönlendirdi aslında coinlist diye. Kimliğimi arkalı önlü istiyor bir kaç kere kapatarak denedim ama kabul etmiyor. Güvenmiyorum açıkçası. Bilgilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim…

    1. Merhabalar Rabia Hanım, öncelikle yorumunuz için teşekkürler. Music X-ray yıllardır ülkemizde de aktif bir şekilde hizmet veriyor. Tek ödeme yöntemi olarak PayPal görünüyor maalesef. Lakin PayPal ülkemizdeki hizmetini sona erdirmiş durumda. Bu durumda para çekim konusunda bızler de fikir sahibi değiliz. İnternet ortamında paypal’i ülkemizde kullanma noktasında birçok bilgi var. İsterseniz bunu Araştırabilirsiniz. Sağlıkla kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu