MAGAZİN

Hazar Motan Dizilere Geri Dönüyor! Kırgın Çiçekler Dizisinden Sonra Bu Bir İlk

ATV’nin ses getiren dizisi Kırgın Çiçekler ile adından sıkça söz ettiren Hazar Motan dizinin bitimiyle birlikte verdiği dinlenme süresini noktalayıp tam üç yıl sonra setlere geri döndüğünün müjdesini verdi. Kırgın Çiçeklerin Cemre’si olarak başarılı oyunculuğunu gözler önüne seren Hazar Motan’ın bu müjdesi hayranlarını bir hayli sevindirdi.

Büyük İlgi Gören Diziden Bir Başka Diziye

ATV’de yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisi hem Türkiye genelinde hem de yabancı ülkelerde oldukça fazla ilgi gördü. NTC Medya tarafından çekilen dizinin kadrosunda Hazar Motan dışında en son Nöbet dizisinde izlediğimiz İpek Karapınar, Yabancı Damat dizisiyle yıldızı parlayan Özgür Çevik’te oynuyor.

Yasak Elma dizisindeki rolüyle adından sıkça söz ettiren Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, yayınlanacak olan Demir Kadın Neslican filminin başrol yıldızı Çağla Irmak ve en son Hizmetçiler dizisinde izlediğimiz Aleyna Solaker gibi başarılı oyuncular da yer almaktaydı. Hazar Motan, Kırgın Çiçekler dizisinde varlıklı bir ailenin kızı olan Cemre karakterine hayat vermekteydi. Daha sonra Can Kırıkları adlı dizide rol alan başarılı oyuncu bu dizinin bitimiyle birlikte inzivaya çekilmişti.

Dönem Dizisi İle Damga Vuracak

Hazar Motan başarılı kariyerine başarı katmak adına Kanunsuz Topraklar dizisi ile yola devam etme kararı aldı. FOX TV’nin sevilen dizisi olan ve başrollerinde Uğur Güneş ve Esra Bilgiç’in yer aldığı Kanunsuz Topraklar dizisine katılan Hazar Motan dizide Hatice karakterine hayat vermek üzere setlere geri dönüyor.

1930’lu yıllarda geçen dizi değişik hikâyesiyle göz doldururken diziye Hazar Motan’ın yanı sıra en son Erkenci Kuş dizisinde izlediğimiz Özlem Tokarslan ve Beyti Engin gibi başarılı oyuncular da katıldı. Diziye katılan yeni üç karakter hikâyeye nasıl yön verecek izleyip göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu