Finans Ekonomi

Grayscale CEO’nun etki konusundaki iyimserliği

Bankanın kararlaştırdığı parasal sıkılaştırma ve potansiyel olarak agresif faiz artırımları Federal Rezerv (FED), bir varlık sınıfı olarak kriptoyu tehdit etmiyor ve bunun yerine bir reklam görevi görebilir ve bir fırsatı temsil edebilir. Michael Sonnensheinbüyük kripto para yatırım yöneticisinin CEO’su Gri Tonlamalı Yatırımlar.

Michael Sonnenshein. Kaynak: video yakalama, Bloomberg Teknolojisi / YouTube

Financial Times ile yaptığı bir röportajda, FED faiz oranlarını yükseltmeye başlarken kripto endüstrisinin görünümü hakkında sorulduğunda, Sonnenshein, böyle bir ortamın gerçekten ortaya çıkabileceğini söyledi. tehditten çok fırsattır.”

Grayscale CEO’su, “Yatırımcılar, politika yapıcılar ve düzenleyiciler tarafından benimsenen itibari para yönetimi politikalarına baktığında, aslında kripto için neredeyse yankı uyandıran bir tanıtım yaratıyor” dedi.

Sonnenshein ayrıca kriptoyu “hükümet dışı, fiat olmayan para birimi” olarak nitelendirdi, yatırımcıların cüzdanlarında tutabilecekleri ve yatırımcılar tarafından hükümetin fiat para birimlerinin yanlış yönetimine karşı korunmak için kullanılabilecek bir varlık.

CEO, “savaş, değer kaybı ve hiperenflasyonu” para birimini yok etmenin potansiyel kaynakları olarak adlandırırken, “İstatistiklerin ortalama olarak bir hükümetin para birimini her 27 yılda bir yok edeceğini gösterdiğine inanıyorum” dedi.

Bay Sonnenshein, Bitcoin’in (BTC) gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde farklı şekilde kullanıldığını hatırlamanın önemli olduğunu açıklamaya devam etti. İlk grup ülkelerdeki insanların bunu çoğunlukla “spekülatif bir varlık” olarak kullandığını, ikinci gruptakilerin ise bunu genellikle “finansal erişime ve hatta finansal özgürlüğe giden bir basamak” olarak kullandığını söyledi.

“İster televizyon ister elektrikli süpürge olsun, gerçek varlık satın aldığınız belirli yargı bölgelerinde yaşadığınızda […] Satın alma gücünüzü korumak için, hükümetiniz para biriminizi yönetmekte iyi bir iş çıkarmıyor, bitcoin ve diğer varlıkları kullanma yeteneği gerçekten finansal özgürlük getirebilir, ”dedi Sonnenshein.

Bağlı kuruluş bağlantılarımızı takip edin:

  • SEPA Bölgesi, Avrupa ve Fransız vatandaşlarından kripto para satın almakCoinhouse’u ziyaret edin
  • Kanada’da kripto para birimi satın almak içinBitbuy’u ziyaret edin
  • Bitcoinlerinizle ilgi yaratmak içinBlockFi web sitesine gidin
  • Kripto para birimlerinizi güvence altına almak veya saklamak içinLedger veya Trezor cüzdanları alın
  • Kriptolarınızı anonim olarak takas etmek içinNordVPN uygulamasını yükleyin

Kripto para madenciliğine veya ana düğümlere yatırım yapmak için:

Oynarken para biriktirmek için:

  • CoinPoker oyun platformunda pokerde
  • Sorare platformunda küresel bir fantezi futboluna

ile haberdar olun ücretsiz haftalık bültenimiz ve sosyal ağlarımıza:

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

Mirza

Çok okuyan, çok araştıran biri olarak sahip olduğu bilgi ve deneyimleri paylaşan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu