MAGAZİN

Gönül Dağı Dizisinin Yükselen Yıldızları! Seyirci Bu Oyunculara Bayılıyor

Her Cumartesi TRT ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde yer alan birçok genç ve yeni oyuncunun yıldızı parladı. Geçtiğimiz sezon çok sevilen Gönül Dağı dizisi yeni sezonda da beklenen reytingleri getirmeyi başardı.Gönül Dağı Dizisinin Yükselen Yıldızları! Seyirci Bu Oyunculara Bayılıyor

Sıcacık bir Anadolu hikayesini anlatan ve bozkırda geçen birbirinden ilginç öykü ve karekterlere yer verilen dizinin zengin oyuncu kadrosu ile ön plana çıkıyor. Yönetmenliğini Yahya Samancı’nın yaptığı dizinin senaryosunu Ali Asaf Elmas, Mustafa Becit ve Teoman Gök kaleme alıyor.

Gönül Dağı Dizisinin Konusu

Çekimleri Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde devam eden dizi, ünlü yazar Mustafa Çiftçi’nin öykülerini ekranlara aktarıyor. Bozkırda bir Anadolu masalı sloganı ile yola çıkan dizi zaman içinde çok beğenildi.

Anadolu’nun kurak bir bozkır kasabasında hayallerine yelken açarak icatlar yapan üç amcaoğlunun ilginç serüveni anlatılan dizi, izleyiciyi güldürürken zaman zaman duygulandırsa da unutulmuş Türk kültürü ve geleneklerini yansıtıyor.

Başrollerinde Berk Atan, Gülsüm Ali, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Semih Ertürk, Hazal Çağlar, Nazlı Pınar Kaya ve Cihat Süvarioğlu yer alıyor. Ayrıca Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Ege Aydan, Yavuz Sebetçi, Ulviye Karaca ve Nuri Gökaşan gibi usta oyuncularda diziye eşlik ediyor.

Gönül Dağı Dizisi Yeni Yetenekleri Ön Plana Çıkarıyor

Birçok usta oyuncunun yer aldığı dizide Hazal Çağlar, Sercan İnceer gibi genç oyunculara yer verilirken iki genç ve yetenekli oyuncunun daha yıldızı parladı.

Hemşire Elif rolündeki Zümre Meğreli ve diziye sonradan katılan Hemşire Elif’in Avukat kardeşini canlandıran Güliz Aybay, yetenekleri ve oyunculukları ile birçok kimsenin dikkatini çekmeyi başardı.

Ekranlarda yayınlanan birçok dizide yer verilen genç oyuncular furyasına katılan iki güzel oyuncu, şimdilik Gönül Dağı dizisinde oynasa da ilerleyen zamanlarda farklı projelerde de izleyici karşısına çıkacağa benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu