Genel

Gönül Dağı Dizisinden Mutlu Haber! Ayrılık Son Buldu! İnat Ortadan Kalktı

Hem bir aile dizisi olup hem de Anadolu da yaşayan insanların temiz fakat dertli hayat hikayesinden bahseden Gönül Dağı dizisi, son zamanlarda seyircilerin olumsuz eleştirilerine kulak vererek iki başrolü birleştirme kararı aldı. Dizi de bir türlü kavuşamayan ve sorunlar yüzünden mutlu bir yuva kuramayan Dilek ve Taner, artık bu arzusuna kavuşmak için net kararını verdi. Buda seyircilerin mutlu olmasına sebep oldu.

Dilek’ in Kararsızlığı Bitiyor

Dizinin baş rollerini paylaşan Dilek ve Taner hayranları tarafından uzun zamandır evlenmesi için beklenirken her zaman Dilek’in karşısına engeller çıkarak erteleniyor. Fakat artık fragmanda da yayınladığı üzere Dilek evlilik yüzüğünü parmağına takarak kesin kararını veriyor. Tüm engellere rağmen artık vazgeçmeyecek ve kesin kararını verecek olan Dilek, Taneri de mutlu edecek haberi kendisine veriyor. Sevenleri de bu habere mutlu olup evlenecekleri bölümü sabırsızlıkla bekliyor.

Dizi Reytingleri Düşürmeden İlerliyor

Gönül Dağı dizisi çıktığı ilk günden itibaren reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Daima 1. sıralarda yerini alan dizi Trt1 ekranlarında Cumartesi günleri heyecanla bekleniyor. Diziyi ilk bölümünden beri izleyen hayran kitlesi, gidişattan gayet memnunken, son zamanlarda başrollerin kavuşamamandan şikâyetçiydi. Fakat artık yayınlanan yeni bölüm fragmanı heyecanları arttırdı.

36 Bölümdür Zirvede

İzlenen 36 bölüm boyunca hem konusu hem de oyunculuğu ile herkesin beğenisini kazanan bu dizi yine yepyeni ve muhteşem konularla yeni bölümlere hazırlanıyor. TRT 1 kanalının Kaliteli dizilerinden olan Gönül Dağı dizisi, Cumartesi akşamlarını iple çektiriyor. Daha nasıl konulara imza atıp kendisine hayran bırakacağı konuşuluyor. Temiz bir aile dizisi olması ile çoluk çocuk herkesi ekranlara kitliyor. Yeni bölümüyle her cumartesi saat 20:00 da sevenleri için ekranlara çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu