https://buyru.net/eski-bir-diem-yetkilisi/
https://buyru.net/bitcoin-btc-ve-ethereum-eth/
https://buyru.net/otomatik-donusturme-icin-yeni-araclar/
https://buyru.net/cihazlar-sayesinde-karda-0-artis/
https://buyru.net/yaklasik-20-milyon-dolarlik-bagis/
https://buyru.net/fc-barcelona-forma-sponsorlugunu-reddetti/
https://buyru.net/dunyanin-en-carpici-kripto-reklamlari/
https://buyru.net/hizlica-forexten-para-kazandiracak-10-ipucu/
https://buyru.net/camdaki-kiz-dizisinde-ayrilik-mi-var-burcu-biricik-aciklama-yapti-gidiyor-mu/
https://buyru.net/isvicrede-asgari-ucret/
https://buyru.net/hollanda-asgari-ucreti/
https://buyru.net/bahreynde-calismak-icin-yapmaniz-gerekenler/
https://buyru.net/italyada-calismak/
https://buyru.net/avustralya-yerlisi-bulmaca/
https://buyru.net/sevda-yakmaz-kul-edermis-sozleri/
https://buyru.net/kaan-buldular-kimdir-kaan-buldular-biyografisi/
https://buyru.net/iyilik-bilmez-bulmaca/
https://buyru.net/instagram-toplu-fotograf-indirme-nasil-yapilir/
https://buyru.net/afis-bulmaca/
https://buyru.net/basibos-avare-bulmaca/
https://buyru.net/suzek-bulmaca/
https://buyru.net/kalecinin-ucarak-topu-tutmasi-bulmaca/
https://buyru.net/gaziantep-coregi-bulmaca-anlami-nedir/
https://buyru.net/muzik-dinleyerek-para-kazanmak/
https://buyru.net/yavas-alisveris-yontemi-nedir/
https://buyru.net/mucevher-bayiligi-veren-firmalar/
https://buyru.net/is-kurmak-isteyenlere-basarili-is-fikirleri/
https://buyru.net/yazin-yapilabilecek-para-kazandiran-is-fikirleri/
https://buyru.net/icin-9-milyar-dolarlik-itfa-hacmi/
https://buyru.net/dogrulayicilar-askiya-almayi-tercih-ediyor/
https://buyru.net/bitstack-crypto-exchange-1-milyon-euro-topladi/
https://buyru.net/acisindan-uc-iyi-uygulama-nelerdir/
https://buyru.net/salvador-mikrostrateji-terra-nasa-madeni-para-tabani/
https://buyru.net/en-iyi-kripto-tuccarlarinin-bu-stratejileri/
https://buyru.net/yeni-bitcoin-btc-alimi-ve-sunumu/
https://buyru.net/fortress-bir-sure-sonra-tum-fonlarini-kaybeder/
https://buyru.net/dunyanin-en-buyuk-sirketleri-2022/
https://buyru.net/satin-alma-icin-olaganustu-bir-promosyon/
Genel

Evde Dikiş İşi Yaparak Para Kazanabilirsiniz! Aylık 2500 TL Ek Gelir!

Evde dikiş işi özellikle ev hanımlarının tercih ettiği ve ev ekonomisine katkı sağladığı evde ilave iş modellerinden sadece bir tanesidir. Bu yazımızda dikiş ile para kazanmak hedefiyle yapılması gerekenleri, alaka edilmesi gereken hususlar, nasıl daha çok para kazanabileceğinize dair ipuçlarını sizler hedefiyle hazırladık.

Evde ilave iş fazlası ev hanımı tarafından aranan, araştırılan, istenen bir konu olmuştur. Evden para kazanma konusu herkese her zaman çekici gelmiştir. Bunun esas nedenleri; bildiğiniz ve sevdiğiniz bir ortamda iş yapmanın her zaman daha kolay olması, başınızda sıksık “Ne zaman bitecek?” yahut “Nasıl gidiyor?” gibi sizi düşürecek soruları soranların olmaması, çalışma saatlerinizi kendinizin ayarlaması gibi namacıylaler sayılabilir. Evde dikiş işi de bu işler arasında bulunmaktadır. Bütün ayriyeten el yapımı ürünler fabrikasyon mamüllere göre her zaman daha pahalıdır. Eğer siz de el becerinize güveniyorsanız, bir tarzınızın bulunduğuna inanıyorsanız ve dikiş dikerim diyebiliyorsanız bu işten para kazanabilirsiniz.

Evde Dikiş İşi Nasıl Yapılır?
Öncelikle dikiş işi, evde paketleme işi gibi sadece firmalarla anlaşma sonrasında yapılacak modellerden biri değildir. Hiçbir firma ile uyuşmasanız dahi kendi hayal gücünüzle ve el becerilerinizle ürünler üretip satma imkânına sahipsiniz. Bu özellikle ev hanımlarının üretime devam edebileceği ve haluyla para kazanmaya dahi devam edebileceği anlamına gelmektedir. Evde dikiş işi hedefiyle olmazsa olmazı tabi ki de dikiş makinesidir. Dikiş makinesinin tertemizliği ve tertemiz olması hem firmaların nazarında üstelik diğer müşterilerinizin nazarında artı puan demektir. Bu sebeple temizliğe önem vermelisiniz. Daha sonrasında her renk ipliğin olması ve dikiş makinesinin kırılabilecek yahut bozulabilecek parçalarının yedeklerini elinizde bulundurmanın sizin faydaınıza olacaktır.

Her şeyinizin tamam bulunduğunu düşünüyorsanız ve evlere dikiş işi veren firmalar ile uyuşmadığınızı varsayarsak, neler yapabilirsiniz? Sizlere fikir olması hedefiyle birkaç adet tavsiye verebiliriz.

Perde
Nevresim takımı
T-shirt, etek, pantolon, elbise
Bez torba (son vakitlarda çok popüler)
Giysi prosedürleri (paça daraltma, boyunu kalibrasyon gibi)
Mutfak önlükleri, fırın eldivenleri
Süs eşyaları
Yastık kılıfları
Masa örtüleri
Minderler
Oyuncaklar
Bunlar gibi pekçok üstelik bizim de aklımıza gelmeyen pekçok ürünü kendiniz dikebilir ve satarak para kazanabilirsiniz. Bunların haricinde evlere dikiş işi veren firmalar yahut fason dikiş işleri ile de gelirinizi daha dahi arttırabilirsiniz.

Dikiş İşi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler?
Öncelikle bu işten para kazanmak istiyorsanız işinize saygı göstermeli ve disiplinli çalışmalısınız. Baştan savma yapacağınız her iş daha sonrasında size kötü saygınlık bırakacak ve hem müşteri tarafında üstelik firma tarafında tercih edilmez olacaksınız.
Makinenizin ve kullandığınız araç gereçlerin pak olmasına itina göstermelisiniz. Üstünde leke olan bir ürünü kimse satın almayacaktır.
Evde dikiş işi hedefiyle zaman harcamalısınız. Kendinizi geliştirmeli ve yenilikleri takibini sürdürmelisiniz. Boş vakitlarınızda yeni teknikler ve modeller tecrübe ederek tecrübelerinizi arttırmalısınız.
Kesici aletler kullanacağınız hedefiyle hem kendinizi üstelik varsa çocuklarınızı korumalı ve muhtemel bir yaralanmaya karşı alaka etmelisiniz.
Yaptığınız işlerin fiyatlarını daha geçmişte belirlemeniz ve müşterilerinize söylemeniz hem sizin hedefiyle üstelik müşteriniz hedefiyle daha doğru olacaktır.
Evinizde her daim iplik, kumaş ve kullandığınız araç – gereçlerin yedeklerini bulundurmanız, muhtemel bir durumda işin durmaması hedefiyle doğru bir hamle olacaktır.
Evde Dikiş İşi İçin Nasıl Müşteri Bulabilirim?
Dikiş işinden para kazanmaya yeni başlayacaksanız ve nasıl müşteri bulurum diyerek düşünüyorsanız, size bazı taktikler verebiliriz. İlk olarak yaptığınız mamüllerin bir kaçından feragat ederek akrabalarınıza, komşularınıza, arkadaşlarınıza verebilirsiniz. Unutmayın, en hoş tanıtım kulaktan kulağa olandır.
Sosyal medyayı aktif olarak kullanabilmeniz mümkün. Instagram, Facebook yahut Pinterest gibi resim unsurların çoğunlukta bulunduğu alanlarda hesap açmalı ve buralara yaptığınız mamülleri paylaşmanız, bilinirliğinizi arttıracaktır.

Başlarda kartvizit değil de el broşürü yaptırabilir ve birkaç görselle yaptığınız mamülleri daha çok insana ulaşma olasılığı gelirinizi arttırabilir. Belli bir noktaya geldikten sonra kartvizit bastırabilir ve daha kurumsal gözükebilirsiniz.
Güler yüzlü, sevecen ve işinizi saatinde teslim eden biri olmak, o müşterinin bir daha gelme mümkünlülüğünı arttıracaktır.
Evde Dikiş İşi İle Aylık Kazanç
Bütün evde paketleme işi modellerinde bulunduğu gibi eğer bir firma ile anlaştıysanız evde dikiş işinde de parça başı ödeme alacaksınız. Fakat bu işte durağan bir gelir beklemek pek doğru değildir. Her zaman fason dikiş işi veren firmalar bulamayabilir ve kendi ürettiğiniz mamülleri satma durumunda olabilirsiniz. Bir nevi ticaret yapıyorsunuz ve ticarette net bu kadar para kazanılacak diyerek bir durum yoktur.

Kendi yöntem ücretini kendiniz belirlemelisiniz. Mesela bir yastık kılıfı fiyatına 30 TL yahut bir paça daraltma prosedürine 10 TL diyebilirsiniz. Biraz dahi pazar araştırması yapmanızı öneririz. Eğer sizinkine benzeri bir mahsul daha ucuza satılıyorsa müşterileri kaybetmenize namacıyla olur. Daha pahalıya satılıyorsa bedel arttırabilir yahut daha çok müşteri çekerim düşüncesiyle fiyatınızı durağan tutabilirsiniz. Karar büsbütün size kalmış.

Diğer yandan evlere dikiş işi veren firmalar ile anlaşırsanız işin zorluğuna göre parça başı 1 TL ile 10 TL arasında bir ücret ödeyebilirler. Bu dahi kabaca bir hesaplama ile ortalama maaş 2.500 – 3.000 TL ilave gelir kazanacağınız anlamına gelmektedir. İşlerinizin büyümesi ile hatta bir takım kurabilir, birkaç adet daha dikiş makinesi alabilir ve gelirinizi arttırabilirsiniz.

Evlere Dikiş İşi veren Firmalar Nereden Bulunur?
Bu çokça merak edilen mevzular arasındadır. Fakat Para Ekstra olarak biz, bu firmaya gidin yahut bu firma güven edilir gibi bir şey söylemekten kaçınıyoruz. Ekip olarak Türkiye’deki firmaların neyi güvenilen hangisinden paranızı rahat temin edebilirsiniz yahut neyi ile anlaşma yaparsanız daha iyi olur gibi bir tümce kuramayız çünkü biz de her firmayı tanımıyoruz. Fakat şunu söylemeliyiz ki kesinlikle daha işe başlarken sizden güvenlik adı altında para talip firmalardan ırak durmalısınız. İnsanları kandırmaya açılmış bir alan bulunduğundan, size bunu tavsiye ediyoruz.

Peki evlere dikiş işi veren şirketleri keşfetmek hedefiyle neler yapmalısınız diyerek soracak olursanız; eğer yakınınızda tekstil yahut bu işlerle uğraşan firmalar varsa yüz yüze mevzuşmanız dahi yarar görüyoruz. Hem siz onları üstelik onlar sizi daha iyi tanıyabilecektir. Bunun dışında Google, Facebook gibi yerlerden “fason dikiş işi veren firmalar” gibi arama yaparak çıkan sonuçlardan telefon numaraları olanları arayabilirsiniz.

İŞKUR Evde Dikiş İşi Başvuru
Bir diğer seçeneğiniz şayet İşkur üzerinden açılmış iş ilanları kısmındaki arama seksiyonuna dikiş, dikim gibi kelimeler aratarak başvuruda bulanabileceğiniz işlere göz atabilirsiniz. Bu kısımda tespit edilen vilayet, ilçe gibi bölümleri kendinize göre doldurarak aramalarınızı daha hususi hale getirebilirsiniz.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Mirza

Çok okuyan, çok araştıran biri olarak sahip olduğu bilgi ve deneyimleri paylaşan biri.

Bir Yorum

  1. Bağcılar Kocasinan ve kirazlı tarafında bulunan. Sanayi tipi dikis ve overlok makinasi bulunan her türlü dikis bilgisine sahip olanlar bana ulassin. Giyim uzerine siparis dikis dikebilecek birini arıyorum.

    [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası

casino siteleri