GÜNDEM

Camdaki Kız Dizisinde Ayrılık mı Var? Burcu Biricik Açıklama Yaptı! Gidiyor Mu?

Yayınlandığı günden beri gerek hikâyesi gerekse oyunculukları bakımından oldukça fazla tepki çeken dizi son zamanlarda bir iddia ile sallanıyor. Konuşulan o iddia ise Camdaki Kız dizisinin Nalan’ı olan Burcu Biricik’in diziden ayrılacağı yönünde bir iddiadır. Burcu Biricik’in kaza geçirdiği ve bu yüzden de diziden ayrılacağı yönünde çıkan iddialar başarılı Burcu Biricik tarafından reddedildi. İddiaları sosyal medya açıklamalarıyla reddeden oyuncu diziye devam edeceğini bildirdi.

Burcu Biricik İddiaları Tatlı Bir Şekilde Reddetti

Camdaki Kız dizisindeki Nalan’a başarılı bir şekilde hayat veren Burcu Biricik hakkında çıkan kaza geçirdi ve diziden ayrılıyor iddialarına sosyal medya üzerinden tek cümlelik bir şekilde cevap verdi. “”Hayır arkadaşlar, çok şükür kaza geçirmedim, çok iyiyim. Ayrıca diziden de ayrılmıyorum. ‘Camdaki Kız’ her perşembe Kanal D’de. Görüşmek üzere…” şeklinde yazdığı cevap ile Camdaki Kız dizisindeki Nalan rolüne tam gaz devam edeceğini bildirdi.

Asılsız iddiaları sosyal medya üzerinden yalanlayan Burcu Biricik iddialara hemen yanıt verdi. Başrollerinde Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Tamer Levent, Tuğrul Tülek gibi başarılı oyuncuların bulunduğu Camdaki Kız dizisi her perşembe günü heyecanı doruklara çıkartarak yeni bölümlerine devam edecektir.

Burcu Biricik Kimdir?

1989 yılı Antalya doğumlu olan başarılı oyuncu Burcu Biricik, Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi almıştır. 2011 yılında Artist Mektebi yarışmasına katılan başarılı oyuncu bu programda birinciliği Alican Aytekin ile birlikte paylaşmıştır. Bu oyunculuk yarışmasından sonra da Muhteşem Yüzyıl ve Ustura Kemal gibi dizilerde küçük roller almıştır.

2013 yılında Beni Böyle Sev dizisinde yer alan başarılı oyuncu kendisini Şeref Meselesi ve Hayat Şarkısı dizileriyle kanıtlamıştır. Bu iki dizi sayesinde yıldızı iyice parlayan oyuncu Çiçero adlı bir filmde başrolü Erdal Beşikçioğlu ile paylaşmıştır. Şeref Meselesi ve Hayat Şarkısı maltepe escort gibi başarılı dizilerden sonra Kuzgun dizisinde başrolü Barış Arduç’la paylaşan oyuncu şimdilerde ise Camdaki Kız dizisinde rol almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu