MAGAZİN

Büşra Develi Yepyeni Bir Yapım İle Sevenlerinin Karşısına Çıkıyor! Akıncı Dizisinden Sonra Bu Bir İlk

Büşra Develi uzun zamandır ekranlarda olmuş akıncı dizisi ile fenomen haline gelmişti. Projenin bitmesi ile birlikte iş sürecine ara veren ve son olarak süper kahraman dizisi ile ekranlara devam etmişti. Projenin toplanması nedeniyle proje ekranlara veda edince Büşra Develi de ekranlara veda etmişti. Uzun süre konuşulan fi dizisinin başrollerinde olan Büşra Develi şimdi yepyeni bir proje ile adından söz ettiriyor.

Yepyeni Bir Proje! İlk İşim Büşra Develi

Şimdilerde ise adımı yepyeni bir proje tozuyorum Büşra Develi ekranlara çıkmaya hazırlanıyor. Bu defa bir filmde göreceğimiz Büşra Develi Bandırma Füze Kulübü adlı filmde oynayacak. Filmin başrollerinde ise Büşra Develi’nin yanı sıra; Deniz Can Aktaş yer alıyor. Bu isimleri söylemeye başladı andan itibaren bile büyük bir ilgi toplayan filmin çıkması ve izleyicinin filmde kavuşması heyecanla bekleniyor.

Yepyeni Güzel Bir Projeye Başlıyor

Güzel işlere imza atan ve ekranlarda çok sevilen Büşra Develi bu kez de film setinde olacak. Filmin ne zaman çıkacağı henüz net bir şekilde bilinmezken oyuncuların heyecan ile çekimleri beklediği de öne sürüldü. Yapımcı ve yönetmen ekibinin de çok iyi olduğu filmin konu ve karakter alanında henüz bilgi sızmamış iken oyuncuların bu denli destek görmesi de oldukça kaliteli bulunuyor.

Fi dizisi ardından Akıncı ile kendini gösteren Büşra Develi oyunculuğu ile çok seviliyor. Ekranlara yakışan ve sürekli ekranlarda aranan oyuncunun bu kez de film setlerinde olacağı duyuruldu. Filmin çekimlerinin Bursa Mudanya bölgesinde çekileceği ve oldukça iddialı bir yapımdan oluşacağı ve izleyiciler tarafından oldukça merak edileceği konuşuluyor. Büşra Develi’nin başrollerde yer alması ve Deniz Can Aktaş’ın da onunla aynı rolü paylaşması izleyici tarafından büyük ilgi görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu