GÜNDEM

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde İşler Değişti! Züleyha Ve Hakan Arasında Öyle Şeyler Çıkıyor Ki?

ATV ekranlarının perşembe akşamı ilgiyle izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da yeni bölüm fragmanı şoka uğrattı. Züleyha’nın itirafı ve yeni gelişmelerin yaşanacağı sinyali verilen fragmanda seyircileri beklenmedik gelişmeler bekliyor. Züleyha’nın karakola götürülmesi ve cinayet zanlısı olması herkesi şaşkına çevirdi.Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde İşler Değişti! Züleyha Ve Hakan Arasında Öyle Şeyler Çıkıyor Ki?

Züleyha Ve Hakan Arasında Neler Oluyor?

Dördüncü sezona hızlı bir başlangıç yapan Bir Zamanlar Çukurova ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Başrollerin tek tek ölerek diziden ayrılmasıyla değişen hikâyede yeni karakterler ön plana çıkıyor. Hilal Altınbilek’in birinci sezondan beri kadroda yer alması ve diğer başrollerin ayrılmaları; dizinin sevenlerini üzmüştü. Değişen hikayesiyle beraber kadroya başrol olarak İbrahim Çelikkol’un dahil edilmesi beşinci sezonda da Bir Zamanlar Çukurova’nın izlenmesini engellemedi. Hayran kitlesinin fazla olduğu proje son sürat devam ediyor.

Yeni bölüm fragmanında Züleyha polislerce karakola götürülmüştür. Kendisini Hakan’ın ihbar ettiğinden kuşkulanan Züleyha şimdi ne yapacaktır? Hakan ile daha da iyi anlaşan ve aralarında olup bitenlerin duygusal yoğunlukta hislerin olduğunu düşünen Züleyha zor durumdadır. Bazı önemli açıklamalarda bulunan Züleyha eve dönmesinin zor olduğu düşüncesindedir. 112. bölümünde yine heyecanlı sahnelerin yer alacağı dizide; Holdingin zararını ödemeyi teklif eden Hakan; Züleyha’dan beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Paraya karşılık hisse vermek isteyen Züleyha bu düşüncesini faaliyete geçirir.

Fikret’ten Önemli Adım

Başhekim Ümit’i öldürmek ile suçlanan Züleyha yolun sonuna geldiğini düşünür. Bu yoldan geri dönüşünün zor olduğunu bilen Züleyha; Fikret’in beklenmedik açıklamaları karşısında tekrar bir çıkış yolu olduğunu düşünür. Holding için Hakan’ın para teklifini kabul eden Züleyha Fikret’in isteği karşısında ne yapacağını bilemez. Hanım ağalarının zor durumda olmasına çok üzülen konaktakilerde olaylar karşısında şaşkındır.

Konaktakilerle de helalleşen Züleyha’yı jandarma ekiplerinin götürmesi Çukurova’da çok ses getirir. Herkesin dilinde olan bu olay nasıl sonuçlanacaktır?  Fikret ile Hakan arasında kalan Züleyha ne yapacağını şaşırır. Kalbi ile mantığı arasında kalan Züleyha kalbinin sesini dinleyecektir. 112. bölümüyle ATV kanalında perşembe akşamı ekrana gelecek olan Bir Zamanlar Çukurova yine heyecanı yüksek bir bölümle sevenlerinin karşısına çıkacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu