MAGAZİN

Aşk Mantık İntikam Dizisindeki Burcu Özberk ile İlhan Şen Pozları Gündemde de! Ortalık Yanıyor

Dizi yayınlandığı günden bu yana izlenme rekorları kırdı. Aşk Mantık İntikam dizisinin Esra’sı Burcu Özberk ve Ozan’ı İlhan Şen dergi kapağı için birlikte poz verdi. Cesur bir pozla kapakta görünen ikili, sosyal medya gündemine bomba gibi girdi.

Dizi Reyting Rekorlarına Doymuyor

Her cuma akşamı FOX ekranlarında izleyiciyle buluşan Aşk Mantık İntikam yaz dizisi reytinglere doymuyor. Dizi yeni sezonda rakiplerinin önüne geçiyor. Baş aktörler Burcu Özberk ve İlhan Şen buna önemli katkılarda bulundu. İkilinin uyumu çok konuşuldu. Burcu Özberk, romantik komedi dizisinin en büyük kadın yıldızlarından biri. Uzun soluklu ve başarılı projeleriyle genç oyuncu bu tür yapımlarda aranan bir yüz haline geldi.

İki genç oyuncu ilk kez bu yapımla birlikte sete gitti ve aralarındaki enerji de takdir edildi. Bu ikilisi kısa sürede sosyal medyanın en iyi çifti olmayı başardı. Yüksek enerjisi ve uyumu çok iyi çalışmasına yardımcı oldu.

Burcu Öztürk Ve İlhan Şen Hello Dergisine Kapak Oldu

Burcu Özberk ve İlhan Şen “Hello!” Dergisinin kapağı için poz verdi. Hello dergisinin yeni sayısının kapağını süsleyen iki ünlü oyuncu, keyifli pozlarıyla sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Hayran kitlesi pozları beğendi ve kısa sürede binlerce paylaşım yapıldı. Bu sayede Burcu Özberk ve İlhan Şen ikilisi Twitter ortamında gündemin üst sıralarında yer almayı başardı. Bu yüzden ikili gündemden düşmüyorlar. Ne yaparlarsa yapsınlar, isimlerinden bahsettirmeyi başarıyorlar.

Hello dergisinin “Yıldızları parlamaya devam eden iki oyuncu Burcu Özberk ve İlhan Şen” başlıklı tanıtımı da dikkat çekici.

Özel pozlar sosyal medyada parıldayan yorumlarla paylaşıldı. Hayran kitlesi paylaşılan fotoğrafların altına “Burası yanıyor, fotoğraf yanıyor” gibi yorumlar yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu