Finans Ekonomi

24 Şubat 2022 kripto özetleri

 • Kanada menkul kıymetler düzenleyicisi, CEO’su Brian Armstrong’un tweet’lerini işaretledi. madeni para tabanıve CEO’su Jesse Powell krakenBu, insanları Trudeau hükümetinden gelen dondurma emirlerinden kaçmak için gözaltında olmayan cüzdanları kullanmaya teşvik etti. Kanadalı düzenleyici, “Bu bilgilerin farkındayız ve RCMP ve ilgili federal yetkililerle paylaştık.” Dedi.
 • Ürün karşılaştırma platformu bulucu Dogecoin’in 2022’de birim başına 0.163 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Bu tahmini yapmak için kullanılan panele göre Doge, 2025 yılına kadar birim başına 0,316 dolara da ulaşabilir.
 • Warner Müzik Grubu blockchain oyun geliştiricisi ile ortak oldu kıymıklar. Bu “türünün ilk örneği olan anlaşmanın” bir parçası olarak ortaklar, seçkin WMG sanatçılarına arcade benzeri ve oyna-kazan blok zinciri oyunları oluşturma ve geliştirme yeteneği vermek için işbirliği yapacak.
 • Japon finans devi Mitsubishi UFJ Finans Grubu “blockchain destekli dijital varlıkları” ve NFT’leri depolayabilen ve kullanabilen bir cüzdan oluşturmaya ayarlanmıştır – ana odak noktası “güvenlik belirteci” pazarı gibi görünse de. Ayrı bir gelişmede, finans devi “Global Open Network Japan’ın operasyonlarını askıya almaya hazırlandığını” duyurdu.
 • Brezilya Senatosu Ekonomik İşler Komitesi, kripto para birimi işlemlerini düzenleyen bir yasa tasarısını onayladı.
 • Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ukrayna’nın işgal edilmesini emrettiği için, Bitcoin (BTC) çatışmanın her iki tarafında da rol oynayabilir, ancak Ukrayna yeni ortaya çıkan para teknolojisini benimsemeye daha hazır görünüyor. Hatırlatma olarak, kripto analiz firması Ekim 2021’de zincir analizi2021 sıralamasında Küresel Kripto Benimseme EndeksiUkrayna 4. sırada yer aldı.
 • Durdurulamaz Etki Alanları yaklaşık 150 projenin artık NFT alan adları için destek eklediğini duyurdu. Buna, dijital kimliğin ilk katmanı olan Login with Unstoppable adlı en son ürünü için destek ekleyen 90’dan fazla DApp dahildir.
 • Ülkenin Komünist Partisi üyesi ve Duma Ekonomi Politikası Komitesi başkan yardımcısı Nikolai Arefiev’e göre, Rus güçleri Ukrayna’yı işgal ederken, perakende sektöründeki müşteriler ülkeye yönelik yaptırımlara yanıt olarak hayatlarındaki birikimlerini kaybetme riskiyle karşı karşıya. Bay Arefiev, Batılı ulusların Rusya’dan gelen tüm yabancı fonları bloke etmeye karar vermesi halinde, Rus hükümetinin gerçekten de vatandaşlarına ait mevduatlarda yaklaşık 60 trilyon ruble (750 milyar $) ele geçirebileceğini söyledi.
 • Ukrayna Merkez Bankası, Rus işgalinin ardından elektronik para kullanımını askıya aldı. Bu yasak, ülkede sıkıyönetim ilan edildikten sonra Ukrayna Ulusal Bankası tarafından getirilen birçok kısıtlamadan biridir.
 • Ottawa şehir merkezinin protestocular tarafından işgaline tepki vermek için acil durum önlemleri kullanan Kanada federal hükümeti tarafından 210 banka hesabı (yaklaşık 7,8 milyon Kanada doları) donduruldu.

________________________

Bağlı kuruluş bağlantılarımızı takip edin:

SEPA Bölgesi, Avrupa ve Fransız vatandaşlarından kripto para satın almakCoinhouse’u ziyaret edin

Kanada’da kripto para birimi satın almak içinBitbuy’u ziyaret edin

Bitcoinlerinizle ilgi yaratmak içinBlockFi web sitesine gidin

Kripto para birimlerinizi güvence altına almak veya saklamak içinLedger veya Trezor cüzdanları alın

Kriptolarınızı anonim olarak takas etmek içinNordVPN uygulamasını yükleyin

Madenciliğe veya masternode’lara yatırım yapmak için:

Oynarken para biriktirmek için:

 • CoinPoker oyun platformunda pokerde
 • Sorare platformunda küresel bir fantezi futboluna

________________

Sunduğumuz bilgi kaynakları şunlardır:

Ücretsiz haftalık bültenimiz: https://www.getrevue.co/profile/CryptonewsEN

Twitter: https://twitter.com/cryptonews_TR

Telgraf: https://t.me/cryptonews_TR

Bağlantı: https://www.linkedin.com/company/11745115

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

Mirza

Çok okuyan, çok araştıran biri olarak sahip olduğu bilgi ve deneyimleri paylaşan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu