İş Fikirleri

100.000 TL İle Yapılabilecek İş Fikirleri

100.000 TL sermaye ile ne iş yapabilirim?

100.000 TL param var ne iş yapabilirim bilmiyorum diyorsanız bu yazı tam size göre. 2022 yılında sizlere en çok para kazandıracak iş fikirlerini bu yazıda açıklamaya çalışalım. 100.000 TL sermaye ile ne iş yapabilirim en kazançlı işler neler sizlere açıklamaya çalışalım.100.000 TL İle Yapılabilecek İş Fikirleri

100.000 TL size günümüz koşullarında az bir para gibi görünebilir ama iyi bir iş kurmak için sizin için yeterli bir sermaye olacaktır. Kazançlı çok para kazandıran bir iş kurmak istiyorsanız öncelikle elinizdeki sermayeyi iyi belirlemelisiniz. 100.000 TL sermayem var ve bununla bir iş kurmam gerekiyor diyorsanız o zaman kendi becerilerinize göre yapabileceğiniz bir iş var mı bunu bulmalısınız. Bazı iş fikirleri sadece ticarete yetenek isterken bazı iş fikirleri ise kendi becerilerinize bağlı olarak yapabileceğiniz iş fikirleridir. Bu nedenle yapmak istediğiniz işe karar verirken çok para kazandırmasına bakmadan gerçekten yapabileceğiniz iş mi buna karar vermelisiniz. Birde yapacağınız işe karar verirken yaşadığınız çevreyi de dikkate almanız gerekir. Mesela bir dönerci dükkanı açmak istiyorsanız açmak istediğiniz yer işlek bir cadde üzerinde olmalı. Gıda sektörü her zaman para kazandıran bir sektördür ama etrafta sizden başka dönerci dükkanı varsa o zaman yeni açtığınız mekanın para kazandırması biraz zordur. Para kazanmak istiyorsanız o zaman çok farklı dikkat çekecek bir dönerci dükkanı olmalıdır. İşte yeni bir iş yeri açmak isterken bütün bu detayları iyi düşünmelisiniz.

100.000 TL sermaye ile çok iyi bir iş kurabilir ve kısa sürede çok güzel bir gelir elde edebilirsiniz. Aşağıda sizlere en çok para kazandıracak işleri listeledik. Bu iş fikirlerini dikkate alıp incelemeler yapıp kendi yapacağınız işe karar verebilirsiniz.

100.000 TL Sermaye İle Yapılabilecek İşler?

Aşağıda sizlere 100.000 TL sermaye ile yapılabilecek işler için farklı sektörlerden işleri listeledik. Bu iş fikirlerinin her birini inceleyerek işi kurmak için ne yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

100 bin TL sermaye ile yapılabilecek işler:

 1. İstiridye mantarı üreticiliği yapmak
 2. Aktar dükkanı açmak
 3. Emlakçı açmak
 4. Bijuteri dükkanı açmak
 5. Market bayiliği almak
 6. Su bayiliği almak
 7. Dönerci dükkanı açmak
 8. Kahve dükkanı açmak
 9. Spotçu açmak
 10. Hediyelik eşya dükkanı açmak
 11. Tavuk çiftliği kurmak
 12. Fotoğrafçı açmak
 13. tekel bayi açmak
 14. Pizzacı açmak
 15. Manav açmak
 16. Çiğköfteci dükkanı açmak
 17. Organizasyon şirketi açmak
 18. Kuaför salonu açmak
 19. Güzellik salonu açmak
 20. Gayrimenkul alım satımı yapmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu